Termín odevzdání prací:
28. 1. 2030 ve 23:59
Termín ukončení hodnocení:
6. 2. 2022 ve 23:59
Kontaktuj admina soutěže

NVIDIA studio, popožeň svou kreativitu!

PeanutFanboy, 13. 12. 2021 17:19

Špičkové grafické karty a nejmodernější ovladače té nejvyšší úrovně urychlí vaše kreativní projekty, ať už jste profesionál, nebo nováček v oboru. NVIDIA Studio podporuje akceleraci mnoha moderních efektů pracujících například s ray tracingem, nebo umělou inteligencí. Navíc také podporuje programy jako Adobe After Effects, Adobe Premier Pro, DaVinci Resolve, nebo Vegas Pro. Na CZC.cz dlouhodobě běží výhodná akce, která by všechny kreativní jedince mohla zajímat. K nákupu vybraných notebooků s grafikami Geforce RTX dostanete tříměsíční předplatné kompletního Adobe Creative Cloud zdarma!

Výhody se týkají všech grafických odvětví. Ať už děláte s 3D renderingem, upravujete fotografie, připravujete grafický design, architektonické projekty, nebo chcete streamovat, produkty NVIDIA Studia budou vašimi nejlepšími přáteli. Díky GeForce RTX grafikám by jste neměli mít problém s 4K, 6K, ale ani s 8K grafikou.

GeForce Experience - studiové ovladače na míru

Instalování nejnovějších ovladačů není vždy úplně příjemný proces, NVIDIA tento problém však vyřešila velice elegantně. Všechny nové updaty a nové verze ovladačů totiž najdete na jednom místě, dostupné jediným kliknutím. Můžete si je samozřejmě manuálně stáhnout, ale rychlejší a pohodlnější cesta je používat GeForce Experience. Ovladače jsou optimalizovány pro maximální výkon a spolehlivost při práci s moderními grafickými programy. Jsou dlouhodobě testovány v nejnáročnějších pracovních podmínkách s programy od Adobe až po Autodesk. Samozřejmostí jsou pravidelné updaty, které přinesou podporu pro nové programy, nebo vylepší práci s již podporovanými. 

NVIDIA Canvas

Věděli jste, že umělá inteligence vám může pomoct i při obyčejném kreslení? Z jednoduchých tahů štětcem dokáže vytvořit realistické obrazy, na které budete moct být hrdí. NVIDIA Canvas dokáže měnit vzhled i atmosféru obrazu, aby vyhovovaly Vašim představám. Zároveň jsou v programu přednastavené různé povrchy, které by jste v obrazu mohli namalovat, jako například hory, moře, nebo nebe. Navíc je aplikace přímo propojená s Adobe Photoshop, do kterého své výtvory můžete nahrát a po dokončení s nimi libovolně pracovat.

NVIDIA Broadcast

Díky této aplikaci můžete s pomocí GeForce RTX grafik posunout svůj stream na nový level. Umělá inteligence odstraní hluk z vašeho okolí a zlepší zvuk streamu. Pokud vám tedy bude pod okny někdo sekat trávu, nebo poblíž vás zrovna probíhá stavba, nemusíte se bát, že to bude rušit váš stream. Kromě audia dokáže aplikace vylepšit také vizuální stránku streamu, například si můžete vytvořit stylové pozadí vaší webkamery, které nebude trhané a bude vypadat realističtěji. Navíc k tomu nebudete potřebovat ani „green screen“.

Funkce AutoFrame zajistí, že budete vždy středem pozornosti a to doslova. Dokáže totiž dynamicky sledovat pohyb a přizpůsobit se tak, aby jste byli vždy ve středu záběru. Začínající streamery, kteří nemají prostor nakoupit pořádné osvětlení, potěší funkce, která odstraňuje nedobře vypadající zrnění v méně osvětlených částích streamovací místnosti. 

Je však důležité říct, že dané funkce se nemusí používat jen ke streamování, například funkce odstranění okolního hluku zlepší jakoukoliv prezentaci, nebo konverzaci s přáteli. Další super výhodou je fakt, že různé funkce můžou fungovat zároveň, takže můžete mít v jeden moment zapnutý AutoFrame, odstranění hluku z okolí a třeba nějaké stylové pozadí webkamery k tomu. Možností je nespočet.